fbpx

Classic kolekcijos durys yra Italų dizainerio Riccardo Giovanetti autorinis darbas. Kuriant šiuos pavyzdžius dizaineris vadovavosi “auksinio pjūvio” taisykle, kas leido paruošti tikslios formos, bei aiškaus išrikiavimo modelius.


Skandinaviško stiliaus vidaus durys. Ši kolekcija buvo sukurta Italų dizaineriu Franco Poli.Ši kolekcija pripildys Jūsų interjerą grožiu, bei lengvumu. Jūsų erdvė įgaus aktualumą, dinamiką, bei technologiškumą, kuris taip būdingas šiuolaikiniam interjerui.


Nauja klasikos interpretacija – švarios, bei tiesios linijos, paprastos medžiagos, bei daugybė bazinių elementų kombinacijų sudaro Bridge kolekciją, realizuota Italų dizainerio Franco Poli. Durys iš Bridge kolekcijos tiks kiek klasikinio stiliaus sprendimams, tiek ir šiuolaikiniams skandinaviškiems ir vintažiniems stiliams.


Išskirtinis ir kartu šiuolaikinis dizainas, sukurtas Italų dizainerio, bei architektoriaus Franco Poli, surado savo įkūnijimą Originial kolekcijos modelyje ir kruopščiai atrinktuose apdailos būduose. Spalvų asortimentas parinktas atsižvelgiant į aktualias mados kryptis. Durų varčios gali būti lygios arba su dailiais intarpais su matiniu stiklu.


Skyline – naujos kolekcijos durys nuo Italų dizainerio Garcia Cumini – laisvos meniškos dvasios dizainerio atspindys.


Kolekcija Smart sukurta kaip atsakymas į dizainerių, bei architektų klausymus, dirbančius skirtingomis pramoninės ir interjero dizaino kryptimis.


Kolekcija Meistras ir Margarita sukurta kartu su Italų dizaineriu ir architektoriumi Franko Poli. Ši kolekcija sukurta tiems, kas vertina eleganciją ir klasikinį stilių. Ja neįmanoma nesusižavėti!