fbpx

“Light Classic” kolekcija nepaliks abejingų tiems, kurie vertina elegantišką šviesos klasiką savo interjeruose. “Light Classic” durys yra tikras atradimas tiems, kurie užsibrėžė patys užduotis padaryti savo namuose gražius, jaukus ir racionalus.


NEW CLASSIC – įprastos klasikinės durys, sukurtos pagal naujas technologijas žmonėms, kurie siekia originalių sprendimų.


Elegant Classic kolekcijos durys išsiskiria paprastomis formomis ir harmoniškomis proporcijomis. Rafinuotas raižinio ir patinos padengimas švelniai paryškina griežtas formas ir detalių kokybę.


Luxury kolekcijos durys sukurtos prabangiame klasikiniame stiliuje, papuoštos auksine, sidabrine ar tamsia patina, kuri yra uždėta rankiniu būdu, sukuriant sendinimo efektą. Luxury kolekcijos durys suteikia interjerui statuso ir prabangos atmosferą.


Polo durų kolekcija – tai elegantiškas lakoniškų formų, bei išraiškingų savo paprastume lygių linijų derinys. Pagal Jūsų pageidavimą, mes galime papildyti Jūsų varčias įvairiais stiklais, veidrodžiu, auksine arba sidabrine patina.


SIMPLE – griežtų tiesių linijų įvairovė ant lygaus durų paviršiaus leidžia realizuoti originalias idėjas Jūsų interjere.