Kambario durys „SOFIA“ - unikalus ir autorinis dizainas. Užpatentuotos technologijos.Baltijos durys Kambario durys „SOFIA“ - unikalus ir autorinis dizainas. Užpatentuotos technologijos.

Elegant Classic

Durų kolekcija „Elegant Classic“ pasižymi jaukumu, švara ir elegancija. Kolekcijos pavadinimas sako, kad durys suteiks namų interjerui klasikos, šioje kolekcijoje pasižyminčios modernumu, prieskonį. Durys interjerui suteiks tvarkos, paprastumo, o būstas atrodys erdviai ir minimalistiškai.

Light Classic

Kolekcija „Light Classic“ – tai rafinuotumo ir simetrijos derinys, kviečiantis atsigręžti atgal į klasiką. Kolekcijos durys įkvėps namams daugiau preciziškumo ir minimaliais puošybos elementais praturtins net ir paprastą interjerą. Kolekcijoje atsispindi harmonija ir nesenstanti bei laiko patikrinta kokybė, kurią meistrai perteikė gamindami šią charakteringą durų kolekciją.

Hi-Tech

„Hi-Tech“ durų kolekcija – neutraliais tonais ir griežtomis formomis išsiskirianti durų kolekcija. Ji pasižymi modernumu, precizišku dizainu ir naujais iššūkiais, kuriuos durų meistrai pavertė būsimu interjero šedevru. Durys pasižymi išskirtinumu, puikiai tiksiančiu siekant praturtinti interjerą ir jam suteikti šiandieninių tendencijų prieskonio.

Modern

Kolekcija „Modern“ – geometrinių figūrų ir organiškumo derinys, dėmesį atkreipiantis savo dinamika ir šiltais tonais. Kolekcijos kūrėjai siekė perteikti durų funkcionalumą pasitelkdami eksperimentavimą, netradicinius sprendimus ir siekį sukurti tai, kas interjerui suteiks drąsos ir praturtins namų erdvę.

Econom

Lengvumas, minimalizmas - tai pagrindiniai žodžiai, kurie apibūdina "Econom" kolekciją. Ji jungia šiaurietišką patvarumą ir aiškumą su šiuolaikišku dizainu. Iš pažiūros šios kolekcijos durys gana paprastos, tačiau idealiai lygus ir tikslus medžiagų apdirbimas yra įmanomas rik naudojant aukštąsias technologijas ir profesionalų sukauptą patirtį.

Luxury

"Classic Luxury" kolekcijos bruožai - neoklasikinis stilius ir baroko įtaka, dekoratyvinių elementų įvairovė ir detelės, kurios suteikia sendinimo efektą. Kolekcija "Classic Luxury" apjungia geometrinius raštus su prabangiomis detalėmis ir įspūdingais stiklų apvadais. Prieš kuriant šią kolekciją kūrėjai studijavo istorinius laikotarpius ir meno komponentus, kurie tapo naujų koncepcijų ir durų modelių idėjų šaltiniais. "Classic Luxury" kolekcijos gamybos etapai jungia šiuolaikines technologijas ir rankų darbą. Kiekvienos detalės rafinuotumas durims suteikia prabangos, todėl durys puikiai derės net ir itin prašmatniame interjere.