fbpx

Kaip užsisakyti

UAB „Baltijos durys“ specialistai pakonsultuos, išmatuos, sukomplektuos, atveš ir sumontuos duris jūsų namuose.

1.Konsultuojame

Profesionalus pirkėjų konsultavimas apie teisingą durų pasirinkimą, technines charakteristikas, įmanomus montavimo variantus, suderinant nestandartinius sprendimus – tai tik nedidelis paslaugų sąrašas, kurį gali suteikti mūsų įmonės specialistas.

Durų pirkėjai gauna ne tik kokybišką produktą, bet ir išsamią informaciją bei palaikymą viso proceso metu.
Jei reikia, mes atsiųsime jums informaciją elektroniniu paštu ar atsakysime į visus Jūsų klausimus telefonu. Taip pat galite užduoti savo klausimą užpildę laukelius žemiau esančioje formoje.

2. Matuojame

Matavimas – tai itin svarbus etapas pirkimo ar durų montavimo metu. Jei Jūs norite savarankiškai atlikti matavimus, turėkite minty, jog matavimo klaidų kaina gali būti didelė. Dėl neprofesionaliai atlikto matavimo lengvas durų surinkimo procesas gali užtrukti ir rizikuoja tapti užsitęsusiu, sunkiu procesu ir svarbiausia – brangiu.

Todėl mes rekomenduojame patikėti šį procesą profesionalams. Tokiu būdu išvengsime visų galimų klaidų, susijusių su interjero – techniniais darbais.

Mūsų salone galite užsakyti matavimo paslaugą, o atvykęs specialistas atsakys į visus jūsų klausimus, kurie susiję su techniniais durų parametrais, montavimo ypatumais, durų angų įrengimu bei eksploatacija. Į Jūsų klausimus atsakys kvalifikuoti specialistai, turintys didelę durų montavimo patirtį.

3. Komplektuojame

Užsakymo komplektavimas vyksta tiesiogiai gamybiniame ceche. Taip išvengiama komplektacijos klaidų. UAB „Baltijos durys“ specialistai vykdo užsakymo atlikimo kontrolę visuose etapuose – nuo gamybos iki logistikos.

Durų gamyboje yra įdiegta speciali surinkimo sistema, kurios dėka visos pagamintos ir išvežamos durys yra pilnai paruoštos montavimui. Gamykloje dirbama su itin tikslia pjovimo įranga, kuri užtikrina nepriekaištingą montavimo elementų atitikimą.

4. Pristatome

UAB „Baltijos durys“ durys yra pristatomos ir montuojamos tuo atvėju, jei darbas atliekamas mūsų specialistais. Užsakius duris be montavimo paslaugos, būtina pasitikslinti produkcijos atvežimo kainą. Taip pat svarbu įsitikinti, jog atvežta prekė atitinka jūsų užsakymą, patikinti pakuotės vientisumą, komplektaciją ir kokybę.

Skundą dėl mechaninių pažeidimų galite pateikti tik pristatymo metu. Vėliau, pretenzijos nėra priimamos.

5. Montuojame

Durų montavimas – tai galutinis interjero remonto etapas, kuris turėtų įvykti pilnai užbaigus esminius remonto darbus, grindų įrengimą ir sienų plokštumos, į kurią montuosis durys, pilną užbaigimą, nudažymą ir apklijavimą.
Neteisingas durų sumontavimas gali tapti skersvėjų šaltiniu, netikslus staktos ir varčios suleidimo kampas galų gale priveda iki durų išklibinimo ir sugadinimo. Dėl to, gali tekti užsakinėti naujas duris ir vėl viską pradėti iš pradžių.

Tam, kad taip neatsitiktų ir kad būtų sutaupyti laikas ir medžiagos, rekomenduojame pasinaudoti profesionalių, patyrusių ir kvalifikuotų specialistų paslaugomis. UAB „Baltijos durys“ meistrai atvyksta iš anksto sutartu ir Jums patogiu metu.

 

konsultuojame-minismatuojame-minkomplektuojame-minpristatome-minsumontuojame-min

 

DOORS BALTICS produkcijos pristatymo trukmė priklauso nuo durų ir komplektuojamų elementų parametrų. Standartinių parametrų durys (200 cm*60/70/80/90) su komplektuojamais elementais įprastai pristatomos per 30 darbo dienų. Nestandartinių parametrų durys ir komplektacijos elementai įprastai pristatomi per 45 darbo dienas, priklausomai nuo gaminimo sudėtingumo.

 

Susisiekite su mumis:

+37061792193

Kaip mus rasti

Durų salonas „Doors Baltics"
Mūsų atstovai
Ekspoziciniai stendai