fbpx

Apie mus. Mūsų privalumai.

MŪSŲ PRANAŠUMAI

 1. Prekės ženklas

UAB “Baltijos durys“ užima vieną iš lyderiaujančių pozicijų vidutiniame ir aukščiau vidutinio lygio segmente, Lietuvos vidaus durų rinkoje. Mes prekiaujame durimis ir interjero sprendimais  nuosavame salone (Žirmūnų g. 70, Vilnius, PC Klasikos namai) pagal DOORS BALTICS prekės ženklą. DOORS BALTICS vidaus durys turi šiuolaikinių ir kokybiškų durų užsitarnavusią reputaciją kiek mažmeninėje, tiek ir didmeninėje prekyboje.

 1. Kokybė

DOORS BALTICS vidaus durys yra gaminamos su šiuolaikine technologine įranga, panaudojant tik kokybiškas medžiagas kartu su profesionaliai paruošta darbuotojų komanda.   DOORS BALTICS durų vertybės:

 • Patvarus karkasas pagamintas iš spygliuočių medžio masyvo, padengiant HDF danga;
 • Atsparus lakinių dažų padengimas, o taip pat padengimas iš natūralaus arba dirbtinio medžio lukšto.
 • Atsparumas drėgmei ( Galima montuoti į vonios ir tualeto patalpas);
 • Atsparumas mechaniniams pažeidimams.
 • Atsparumas temperatūros kaitai.
 1. Ekologiškumas

Mes nuolat dirbame tobulindami mūsų duris, naudodami naujas technologijas, bei medžiagas, tam, kad atitiktumėme pačius aukščiausius mūsų užsakovų reikalavimus.

Ekologiškas produkcijos saugumas aprūpinamas panaudojant ekologiškai švarias medžiagas, atliekant jų higienos sanitarines ekspertizes, minimalizuojant poveikį aplinkai. DOORS BALTICS durims naudojamos tik natūralios  ir  aukštos kokybės  medžiagos (pušies masyvas, medžio lukštas), kas padaro jas ekologiškai švariomis.

 1. Garso ir šilumos izoliacija

Panaudodami natūralią medieną varčios konstrukcijoje – pageriname garso ir šilumos izoliaciją patalpose, o panaudojant specialią durų staktą ir aukštos kokybės glaudintuvą, pakeliame garso ir šilumos izoliacijos  parametrus į kitą lygmenį.

 1. Dizainas ir padengimas

Mes nuolat stebime durų rinkos mados tendencijas ir reguliariai papildome  naujas kolekcijas įdomiais sprendimais.

Modelių įvairovė, atspindinti įvairius dizaino stilius, patenkina pačių reikliausių ir griežčiausių Užsakovų reikalavimus, bei  suteikia interjerui nepakartojamą individualumą.

Platus spalvų ir tekstūrų pasirinkimas su įvairiais natūraliais ir dirbtiniais medžio lukštų padengimais, o taip pat lakiniais dažais. Matinių ir blizgių paviršių padengimai, įvairių tipų stiklų pasirinkimas, suteikia neribotas galimybes kūrybiniams sprendimams.

 1. Garantija ir aptarnavimas

Mes suteikiame mūsų produkcijai garantiją nuo 1 iki 3  metų, priklausomai nuo kolekcijos, bei suteikiame jai garantinį aptarnavimą per visą eksploatacijos laikotarpį.

Mes garantuojame savalaikį terminų įsipareigojimų vykdymą mūsų produkcijos montavimui, bei pristatymui, o taip pat suteikiame visus reikiamus prekių dokumentus.

 1. Kaina

Pas mus galite įsigyti vidutinės ir auščiau vidutinės kainų kategorijos duris. Mes suteikiame lanksčią nuolaidų sistemą, o taip pat atidėjimo/lizingo galimybę.

Jūs visą laiką galėsite išsirinkti tarp mūsų asortimento produkciją maksimaliai atitinkančią Jūsų biudžetą.

 1. Individualūs užsakymai

Galimybė pagaminti duris nestandartinių matmenų, o taip pat pagal individualius ir originalius projektus.

Visi šitie pranašumai suteikia galimybę įsigyti DOORS BALTICS duris ir įsitikinti teisingai priimtu sprendimu.

 

Interjeras su „Light Classic“ durimis

Dažytos durys ne tik organiškai įsilies į bet kokio interjero dizainą, bet ir padarys elegantiškesnę ir jaukesnę erdvę.

sviesus interjeras su „Sofija“ durimis

Vidaus durys iš natūralaus ekologiško medžio lukšto pateiktos skirtingomis spalvomis, bei turinčios aukštas eksploatacijos ypatybes.

Laminuotos vidaus ir kambario durys

Durys nevaržomiems interjerams, atspindinčios santūrų ir saikingą minimalizmą, apimančios funkcionalumą, bei stilių. Praktiškos durys demokratinėmis kainomis.